Меню

Новини

07 червня / 2019

Презентація виставки присвяченої альбому "Лагідний"
В житті ми часто об'єднуємось навколо певної ідеї.
Не одною музикою, ай художнім мистецтвом багате наше оточення.
Ми дуже емоційні люди, але водночас дуже спостережливі.
Все що ми хочемо до вас донести ви зможете побачити на презентації творчого проекту «Гаражна інтелігенція».
Це унікальна суміш наших життєвих історій.
В кожного митця своя унікальна історія з Lvivdanceclub.
Картини, співи і вино - лозунг нової виставки "Гаражна інтелігенція" присвячених альбому "Лагідний" гурту Lvivdanceclub.
07 червня в 18:00 приходьте в Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace на відкриття виставки.
Зустрінемось на виставці з художниками як Нестор Гук, Олександр Олеярник, Артем Глущенко, Ірина Бардин, Олександр Зиков та "гаражними інтелігентами" гуртом Lvivdanceclub

Lvivdanceclub, Львівський Танцювальний Клуб, ЛТК, Альбом Лагідний
Коротко про наших художників:
* Нестор Гук – львівський художник, що працює в різних стилях образотворчого та прикладного мистецтва, при цьому вивчившись у ЛДКДУМ ім. І. Труша , на відділі Художній метал. На разі творчому доробку близько сімдесяти принтів, які були реалізовані для багатьох українських брендів. Щорічний учасник всеукраїнського фестивалю «Алярм» вуличного мистецтва «Графіті» під нікнеймом «Martyr90». Мав персональну виставку графіки «Завжди Вірні» присвячену 50-ти річчю ФК «Карпати».
* Бардин Ірина – львівська дизайнерка, власниця студії AIKA. Вчилася в коледжі Труша на відділі кераміки та в Академії друкарства на комунікативному дизайні. На сьогоднішній день найбільшу частину часу пише живопис. Учасник у виставках : «Квіткова галактика», «NWE / New Wave Exhibition. NWE - фестиваль креативних індустрій», «Флора та фауна Життя на межі» (соціальний проект для привернення уваги на зникнення певних видів тварин).
* Глущенко Артем – київський архітектор, за дипломом містобудувальник за ідеєю - проектант. Ентимема - працювати для людей. Хобі – фондовий ринок, шахи , чесність.
* Олександр Зиков – художник за родинним покликанням, проте стоматолог-ортопед. Після практик в Азії, останні три роки віддався мистецтву. Поставив перед собою мету написати мільйон порталів без тягарів, а поки їх трошки є поза 500. Вірить у неймовірне, радію кожній живій істоті, в першу чергу людям.
* Олександр Олеярник – львівський робототехнік та художник, модель. Почав малювати після тривалого перебування в буддійському храмі в Таїланді через реабілітацію після аварії.


Lvivdanceclub, Львівський Танцювальний Клуб, ЛТК, Альбом Лагідний

12 квітня / 2019

Презентація альбому "Лагідний"
Гурт Lvivdanceclub оголосив про вихід альбому «Лагідний» — неймовірної колекції з 7 пісень, що передають неповторну культуру району Сихова у Львові, яка пронизана коханням.

Саунд альбому представляє прагнення продемонструвати нерозривне переплетіння музики, кохання і внутрішньої свободи людини. Кожна пісня з альбому пов'язана між собою тонкою ниткою романтики та драми. За словами солістів гурту Андріана Поповича та Павла Мухи: «Альбом характеризує Lvivdanceclub як гурт під який можна гупати й водночас плакати та обійматись».

Починаючи з 12 квітня 2019 року, композиції з альбому «Лагідний» можливо буде придбати в якості синглів в магазині iTunes, Google Play та слухати по підписці на YTMusic, Deezer, Spotify, Soundcloud, також сингли на з'являться в той же день у вільному доступі на www.lvivdanceclub.com, а супутній відеокліп до основного синглу альбому «Вона» вже є на каналі виконавців в YouTube https://www.youtube.com/watch?v=LDMZ6xHWVak
Lvivdanceclub, Львівський Танцювальний Клуб, ЛТК, Альбом Лагідний
Другий за рахунком альбом «Лагідний» гурту Львівський Танцювальний Клуб був записаний на звукозаписуючій студії «Jenny Records» з таким трек-листом:
1. Вона
2. Качелі
3. Щедрик
4. Тільки скажи
5. Відро Горілки
6. Цигани
7. Freedom Man
Саунд-продюсером альбому виступив Мар'ян Криськув. Загальний стиль оформлення альбому розробив художник-графік Нестор Гук.

07 березня / 2019

Відбудеться презентація кліпу "Вона"

У жовтні 2018 року гурт Lvivdanceclub презентував свою нову ліричну пісню "Вона", у якій розкрив любовно-драматичну історію емоційно спустошеної дівчини.
Пісня "Вона" є найліричнішою та найсерйознішою роботою у їх репертуарі. Вона має прихований сенс, і кожен, хто її почує, може знайти у ній щось своє.

Lvivdanceclub, Львівський Танцювальний Клуб, ЛТК, Кліп Вона

У листопаді 2018 року фронтмени гурту Lvivdanceclub відвідали теплу Португалію, де відзняли свій другий в історії гурту кліп на пісню "Вона" на трьох локаціях – холодний Атлантичний океан, скелі та пляж.
Родзинкою кліпу стала головна героїня історії, яку зіграла португальська модель Сара Карвальйо.
Презентація кліпу відбудеться 8 березня на провідних музичних телеканалах країни та YouTube.

03 липня / 2018

Lvivdanceclub виступив на Atlas Weekend 2018

Lvivdanceclub мав виступ у перший день фестивалю - 3 липня на West Stage

Lvivdanceclub, Львівський Танцювальний Клуб, ЛТК, Atlas Weekend

Lvivdanceclub мало за честь виступати на Atlas Weekend у якості переможця AtlasWeekenTalent2018 на одній сцені з
Гражданин Топинамбур, LETAY, Мария Чайковская, Tayanna, Христина Соловій.
Гурт дякує гостям фестивалю за надзвичайні емоції від концерту.

З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail:
mng@lvivdanceclub.com

Телефон:
+38-067-479-71-69
+38-063-559-71-84

Made on
Tilda