Меню

Хіт на мільйон

Львів'яни Lvivdanceclub пройшли до фіналу конкурсу «Хіт-Конвеєр 2019»
Мамченко Тамара
pr&mng the LDС
16 липня 2019 18:00
||| Дізнайтесь, як і за що буде боротися гурт Lvivdanceclub у проекті Хіт-Конвеєр
25 серпня 2019 року телеканал М2 на Співочому Полі о 17:30 проведе гала-концерт та фінал конкурсу україномовної пісні — «Хіт-Конвеєр 2019. 4 Сезон».

Суддівським рішенням телеканал М2 визначив 12 фіналістів четвертого сезону конкурсу «Хіт-Конвеєр 2019», — і одним з них став гурт Lvivdanceclub, що виконає трек «Качелі».
Фіналісти візьмуть участь у концерті на великій сцені та позмагаються за головний приз — зйомки професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні на один мільйон гривень.
Lvivdanceclub — музичний гурт, заснований у грудні 2014 року Павлом Мухою та Андріаном Поповичем у гаражі на Сихові, що у Львові.

Lvivdanceclub — це музичний шоу-проект, з власною неповторною культурою та ідеологією.

Lvivdanceclub — це протест. Протест проти буденності та втоми, енергетичний заряд, вибух щирості та відвертості, що не дозволяє пройти повз українському слухачеві.

Lvivdanceclub — це «гаражні інтелігенти», що стали фіналістами українського відбору на фестиваль SZIGET, учасниками найбільших українських фестивалів Zaxidfest та Atlas Weekend, півфіналістами «Українська пісня» від телеканалу Україна, фіналістами «Хіт-Конвеєра» 2018, 2019 від телеканалу М2

У арсеналі гурту є альбоми «Качелі» (2017) та «Лагідний» (2019).
На Хіт-Конвеєрі 2019 гурт Lvivdanceclub — представить неповторний сингл з альбому "Лагідний" — Качелі.

Трек "Качелі" оповідає почуття від першого кохання, і ті самі чутливі моменти відносин. А головною сюжетною ниткою, стала історія легендарного персонажа із першого альбому гурту Толіка Фламінго.
Сюжетна лінія у пісні демонструє нерозривне переплетіння музики, кохання і внутрішньої свободи людини. Слова пов'язані між собою тонкою ниткою романтики та драми.

Сама назва пісні є суржикоутворюваною, стьобною, бо навіть розмовляючи українською мовою, говорять на «качелі» і люди не вживають слово «гойдалки».

Дивно, але факт. У першому альбомі гурту під назвою «Качелі» відсутній трек «Качелі».Толік Фламінго, персонаж альбому розповідає свою історію життя. Альбоми - коротенькі, а історія - довга. От і не вмістився трек. Зате він є у другому, «Лагідному», альбомі.
Образ Толіка Фламінго передає неповторну культуру району Сихова у Львові, а легендарні «Качелі» у кожному дворі символізують прокрастинацію, період, коли важко на душі. Трек писався у підлітковому періоді солістів гурту, і «качелі» були єдиним виходом з ситуації, де посидіти зачекати дівчину, чи розвеселити себе у безкоштовний спосіб.

Особливістю саунду треку є те, що використовується саксофонова партія, тим самим надаючи пісні шарму романтики.

Під час виступу на фіналі «Хіт-Конвеєру» гурт Lvivdanceclub здивує на сцені цікавим артхаусною постановкою та сучасним баченням таких «качелей» у дворі.
Сторінки гурту Lvivdanceclub у соціальних мережах
«Хіт-Конвеєр» від телеканалу М2 — це проект, спрямований на популяризацію української музики починаючи з 2016 року. Мета проекту — відкриття нових імен та пошук україномовних хітів.

14 липня 2019 на телеканалі М2 відбувся півфінал конкурсу «Хіт-Конвеєр 2019». Учасники почули корисні поради та конструктивну критику від професійного експертного журі, які в подальшому дозволять вдосконалюватися і підкорювати топові позиції музичних чартів.
Роман Муха
генеральний продюсер телеканалу М2
За чотири сезони «Хіт-Конвеєр» виріс до грандіозної та очікуваної музичної події!
Приємно спостерігати за тим, як разом із ним росте й професійний рівень наших конкурсантів.
Особлива цінність «Хіт-Конвеєру» полягає в тому, що він відкриває молодим музикантам шлях до великої сцени.
Це справжній ліфт можливостей для талановитої молоді!

У четвертому сезоні до складу журі увійшли: Роман Муха (продюсер телеканалу М2), Віталій Дроздов (генеральний продюсер «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт FM»), Олена Мозгова (музичний продюсер), Сергій Танчинець (лідер гурту Беz Обмежень) і Злата Огнєвіч (співачка року за версією премії «Золота Жар-птиця»).

Цього року в конкурсі «Хіт-Конвеєр» взяло участь близько 300 учасників. Обрали 34 півфіналістів, а вже з них – 12 фіналістів. Кожен виступ професійне журі оцінювало за такими критеріями:

 1. Артистизм
 2. Харизматичність
 3. Загальна естетична оцінка пісні
 4. Наявність хітового компонента
 5. Якість запису вокалу, інструментів і якість аранжування
 6. Наявність креативної думки в музичному продукті
 7. Якість зведення
 8. Інноваційність
 9. Відповідність світовим музичним трендам
 10. Перспективність музичного продукту з точки зору культурного явища
 11. Хореографія
 12. Трендовість
 13. Потенціал участі в фінальному концерті вживу
 14. Зіграність живого колективу і взаємодія учасників на сцені
 15. Потенціал отримати головний приз конкурсу і стати хітом на наступний рік
Микола Баграєв
ініціатор та меценат проведення конкурсу
«Хіт-Конвеєр», президент компанії «Таврійські Ігри»
Проведення конкурсу, який заохочує написання нових україномовних пісень, сьогодні є особливо актуальним заходом.
Адже після прийняття закону про квоти для української пісні, в країні потрібно створити умови для появи нових артистів і нових пісень.
«Хіт-Конвеєр» - лише один з кроків у цьому напрямку. Гурт Lvivdanceclub вже стукає у двері вищої ліги українського шоу-бізнесу.

Неймовірний фінал конкурсу продовжить гала-концерт до Дня Незалежності України. Спеціально запрошені гості – Злата Огнєвіч та гурт Без Обмежень, Kishe, Артем Пивоваров виступлять на сцені Співочого Поля. Завершить концерт хедлайнер вечора — Олег Винник.

25 серпня. 17:30. Співоче Поле. Київ

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Також спостерігати за гуртом Lvivdanceclub можливо у прямому ефірі М2 та онлайн на офіційній сторінці каналу у Facebook.
Made on
Tilda