Меню
Продаж квитків
Обирайте бажані заходи гурту Lvivdanceclub та одразу отримуйте квитки
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
20 ГРУДНЯ 2019
Ювілейний концерт Lvivdanceclub
м.Львів
Фан-зона
120 грн.
УВАГА!
ДОСТАВКА КВИТКІВ НА E-MAIL ВИКОНУЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 24 ГОД.
А ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОННОГО КВИТКА ЗАЧИНАЯЄТЬСЯ ЗА 12 ГОД. ДО ПОДІЇ
СПОСОБИ ОПЛАТИ
Банківською картою
Приймаються картки будь-яких банків світу.

Інформація обробляється з використанням шифрування на сервері системи електронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси).

Це означає, що дані вашої карти недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді Lvivdanceclub.com, ні кому-небудь ще.
У відділенні Нової Пошти готівкою або безготівкою
Можете на сайті оформити замовлення квитків у відділення Нової Пошти і сплатити при отриманні.
Кур'єру Нової Пошти готівкою
Можете на сайті оформити замовлення квитків з кур'єрською доставкою і сплатити при отриманні.
У касі місця проведення заходу
Самостійна покупка квитків на подію безпосередньо на місці проведення заходу без допомоги нашого сайту.
У платіжних терміналах
Можете оформити замовлення на сайті, а потім протягом 24 годин оплатити його готівкою через будь-який із тисяч терміналів ПриватБанк. Після оплати квитки прийдуть вам на E-mail.
Готівкою або безготівкою менеджеру гурту
За умови самовивозу тільки у м.Київ та м.Львів можете сплатити особисто в руки
СПОСОБИ ДОСТАВКИ
Квитки на електронну пошту
БЕЗКОШТОВНА ПОСЛУГА

Найпростіший і найшвидший спосіб отримати квитки - це оформити, оплатити замовлення онлайн і отримати їх на e-mail.
Доставка на відділення Нової Пошти
Вартість доставки в будь-яке місто на відділення Нової Пошти - 45 грн.
Доставимо по Києву та Львову за 1-2 робочих дні, в будь-який інший населений пункт - за 2-5 робочих дні (в залежності від віддаленості до районного центру).
Оформити замовлення можна на сайті (оберіть подію, квитки і заповніть коротку анкету).
Доставка кур'єром Нової Пошти
Доставка виконується Новою Поштою
Вартість доставки в будь-яке місто - 65 грн.
Доставимо по Києву та Львову за 1-2 робочих дні, в будь-який інший населений пункт - за 2-5 робочих дні (в залежності від віддаленості до районного центру).
Оформити замовлення можна на сайті (оберіть подію, квитки і заповніть коротку анкету).
Коли до події залишаються лічені дні, опція доставки відключається, оскільки кур'єр може не встигнути доставити вам квитки вчасно. Так ви не ризикуєте залишитися без квитків і маєте запас часу на їх покупку онлайн.

Самовивіз
БЕЗКОШТОВНА ПОСЛУГА

Самовивіз квитків дійсний для м. Львів та м. Київ через менеджера гурту особисто із рук в руки. Оплата - при отриманні - готівкою або банківською картою.

*У касі місця проведення заходу cамостійна покупка квитків на подію безпосередньо на місці проведення заходу без допомоги нашого сайту. Оплата - при отриманні - готівкою або банківською картою (в більшості кас).
Обмін і повернення
Визначення, скорочення, використовувані в даному документі - тотожні з визначень, наведених у публічній Оферті, розташованої в мережі Інтернет за посиланням https://lvivdanceclub.com/oferta (далі - Оферта)

Перш ніж придбати квиток, будь ласка, ознайомтеся з правилами скасування покупки і повернення сплачених грошових коштів за придбаний на сайті https://lvivdanceclub.com/ Квиток.

Дане положення розроблено з урахуванням вимог Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (інтернет посилання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0911-15 ), (далі - Інструкція).

Згідно Х розділу Інструкції, повернення коштів за придбані квитки проводиться організаторами заходу тільки в разі скасування, перенесення або зміни Заходи. Інші умови для повернення сплачених грошових коштів за придбаний квиток відсутні.

Клієнт, який придбав квиток і зробив всі необхідні платежі, може звернутися в сoncert.ua з проханням здійснити повернення придбаного ним квитка і отримати сплачені за нього кошти, в разі:
1. Скасування Заходу;
2. Зміна істотних умов Заходу (час, дата або місце проведення Заходу)

У разі виникнення однієї із зазначених причин, Клієнт звертається до https://lvivdanceclub.com/ зі зверненням на mng@lvivdanceclub.com і надає копію документа, що підтверджує його особу.

Дане звернення обов'язково має містити дані особи (ПІБ), що звертається і його індивідуальний податковий номер, назва Заходу, кількість квитків і їх штрих-код, номінальну вартість квитків, номер банківської карти та ПІБ її власника(на зазначену картку буде здійснено перерахунок коштів), дату, підпис і приймається lvivdanceclub.com тільки при дотриманні Клієнтом зазначених вимог до такого звернення. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні. Часткове повернення квитків із замовлення не здійснюється.

Звернення, спрямоване Клієнтом на підставі п.2 даного положення, приймається lvivdanceclub.com тільки у разі, якщо таке звернення надійшо не менше ніж за 48 години до початку Заходу.
Повернення грошових коштів Клієнту за придбаний ним Квиток в разі настання обставин, передбачених п.1-2 даного положення, здійснюється lvivdanceclub.com тільки в разі, якщо Організатор надав відповідний дозвіл lvivdanceclub.com, а також надав необхідну кількість грошових коштів.

В незалежності від підстав звернення, повернення Сервісного збору і вартості додаткових послуг lvivdanceclub.com не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість Доставки квитків, якщо послуга Доставки була додатково замовлена клієнтом.
Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.

Особа повернення коштів:
Мамченко Тамара Сергіївна
Адреса: Україна, м. Київ
№ картки 5167 9855 6064 2597
р/р 2924 4825 509 100
Банк отримувач: ПАТ КБ «Приватбанк» ,
МФО 305 299, ЄДРПОУ(ІПН) 143 605 70
Не є платником єдиного податку та ПДВ.

Шаблон заяви тут
Контакти
+38-067-479-71-69
+38-063-559-71-84
Мамченко Тамара

mng@lvivdanceclub.com

м. Львів,
пл. Стефана Яворського, 1 (2 поверх)
79008
Made on
Tilda